KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14997396

nr 1499 7396

Blandteknik

Baccanal, Signerad, 15x39 cm, yttermått inklusive ram: 22x46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:56:17

31/10 13:27:11 1      Vinnande bud